راد مگ
ورزشی
loading...

امیر تیتان

ورزشی

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به چین 8 فروردین 96 | گل اول ایران

امیر بازدید : 468 سه شنبه 08 فروردين 1396 نظرات ()

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به چین 8 فروردین 96 | گل اول ایران

دانلود گل مهدی طارمی به چین 8 فروردین 96 - مشاهده فیلم گل طارمی بازی ایران چین 8 فروردین 1396 ،دانلود کلیپ گل

دانلود گل طارمی به چین - کلیک کنید


دانلود قیچی برگردون خارق العاده طارمی به چین که گل نشد

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

دانلود فیلم گلهای پرسپولیس به تراکتورسازی 17 بهمن 95 | ...

 دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 3-0 تراکتورسازی 17 بهمن 95 ... دانلود فیلم گل مهدی طارمی بهتراکتورسازی 17 بهمن 95 / دقیقه 2 .... ساعت پخش بازی ایران چین | سه شنبه 8 فروردین 96 | مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه · 

دانلود فیلم گل طارمی به الوحده عربستان | 10 اسفند 95 - دانلود 

 دانلود فیلم گل مهدی طارمی به سایپا 24 دی 95 بازی فیلم گل وحید امیری به ... دقیقه 8 / الوحده امارات 0 - پرسپولیس ایران 1/ گل برق آسای امیری با پاس طارمی. .... ساعت پخش بازی ایران چین | سه شنبه 8 فروردین 96 | مقدماتی جام جهانی ...

گل دوم مهدی طارمی به الوحده (الوحده 2-3 پرسپولیس) | طرفداری

 طرفداری- گل سوم پرسپولیس به الوحده را مهدی طارمی به ثمر رساند. گل مهدی طارمی به الوحده (الوحده 2-2 پرسپولیس)

  

ساعت بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | مقدماتی جام جهانی 2018 ...

ساعت بازی ایران و چین | مقدماتی جام جهانی 2018 | 8 فروردین 96 ساعت بازی فوتبال ایران و چین (مقدماتی ... دانلود فیلم گل مهدی طارمی به قطر 3 فروردین 95 | گل اول ایران.

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 17 بهمن 95 - نمونه ...

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ساعت بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | پخش زنده | نتیجه و فیلم. ۹۶/۰۱/۰۵. دانلود سریال دیوار به ...دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 3-0 تراکتورسازی 17 بهمن 95 ... دانلود فیلم گل مهدی طارمی به تراکتورسازی 17 بهمن 95 / دقیقه 2.

بلیط بازی فوتبال ایران و چین 8 فروردین 96 رایگان است! :: ...

ط بازی فوتبال ایران و چین 8 فروردین 96 رایگان است! ... دانلود فیلم گل مهدی طارمی به قطر 3 فروردین 95 | گل اول ایران ... 3 hours ago - رئیس فدراسیون فوتبال می گوید با توجه به حساسیت بازی ایران و چین و استقبال تماشاگران هنوز تصمیمی درباره رایگان بودن بازی اتخاذ ... توضیح مهدی تاج درباره بلیط فروشی بازی ایران و چین .

مهدی طارمی :: ورزش 3

اخبار، اطلاعات، آمار، تصاویر و ویدیوهایمهدی طارمی بازیکن پرسپولیس. ... مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که دیدار مقابل چین با توجه به خیزش ... اولین سه امتیاز سال 96 با پیروزی فوق العاده برابر قطر در دوحه و گام محکم برای ... آقای گل لیگ برتر در دیدار برابر قطر زننده اولین گل تیم ملی برابر شاگردان فوساتی بود.

نتیجه بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | دانلود فیلم گلها و خلاصه امروز

امیر بازدید : 515 سه شنبه 08 فروردين 1396 نظرات ()

نتیجه بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | دانلود فیلم گلها و خلاصه امروز

نتیجه بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | دانلود فیلم گلها و خلاصه امروز

 

-------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی ایران - چین 0
-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی امروز ایران 1-0 چین 8 فروردین 96
-------------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلهای بازی امروز ایران و چین 8 فروردین 96 
دانلود فیلم گل مهدی طارمی به چین 8 فروردین 96 / دقیقه 46
-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی امروز ایران و چین 8 فروردین 96

دانلود فیلم کنفرانس کی روش قبل بازی ایران و چین

دانلود فیلم اوج هماهنگی میان رضائیان و بیرانوند در بازی

دانلود فیلم قیچی برگردون خارق العاده طارمی که گل نشد

-------------------------------------------------------------
جدول رده بندی مقدماتی جام جهانی 2018 - گروه A

-------------------------------------------------------------

برنامه بازیهای ایران در مقدماتی جام جهانی 2018

-------------------------------------------------------------

 


ایران 1 – چین 0 ؛ بوی خوش صعود در بهار

ملی پوشان فوتبال ایران توانستند با ارائه یک بازی هجومی و زیبا چینی ها را با شکست مواجه سازند و صدرنشینی خود را با 17 امتیاز به تثبیت برسانند.


به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان فوتبال ایران موفق شدند با یک بازی خوب دیگر خود را به جام جهانی نزدیک کنند، آنها پس از پیروزی برابر قطری ها در دیدار امروز برابر چین نیز با یک گل به پیروزی رسیدند تا اکنون 17 امتیازی شوند و با 4 امتیاز اختلاف نسبت به کره ای ها در صدر جدول بدرخشند و خود را به جام جهانی نزدیک تر ببینند.

 

هفته هفتم رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، ورزشگاه آزادی تهران، سه شنبه 08/01/96 ساعت 16:30

داور: محمد تاکی(سنگاپور)                 

کمک ها: لی زیلیانگ و رونی کوه مین کیات (سنگاپور) 

 

 

اخطار:


سعید عزت اللهی(38) -مسعود شجاعی(39)- علیرضا جهانبخش(63) از ایران

هونگ بو(81) از چین

 

تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، وریا غفوری (79 رامین رضاییان)، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی، مسعود شجاعی، علیرضا جهانبخش(88 وحید امیری)، مهدی طارمی و رضا قوچان نژاد(71 سردار آزمون)
سرمربی: کارلوس کی روش

 

 

تیم ملی چین:

ژنگ چنگ، می فانگ، جیانگ ژیپنگ، ژانگ لینپنگ، ژانگ ژی ژه(46 هوانگ بوان)، فنگ ژیائوتینگ، ژانگ یانگ(46 لی وو)، ژانگ ژی، ووی ژی(48 این هونگ بو)، گائو لین و یو دابائو

سرمربی: مارچلو لیپی

 

شرح گل: 


ایران 1 چین 0 (دقیقه 46، مهدی طارمی): اولین حرکت ملی پوشان کشورمان در نیمه دوم یک گل برای آنها به همراه داشت و باز هم مهدی طارمی در متن این گل قرار داشت. ارسال بلند ملی پوشان ایران با ضربه سر ناقص شجاعی به طارمی رسید و او نیز با ضربه ای روپا برای اولین بار دروازه چینی ها را باز کرد.

 

 

شرح بازی


ملی پوشان فوتبال کشورمان موفق شدند با ارائه یک بازی هجومی و تنها گلی که در ابتدای نیمه دوم به ثمر رساندند از پس حریف خود بگذرند و خود را 17 امتیازی کنند. 


همانطور که قابل پیش بینی بود بازی با حملات ایران آغاز شد و در حالی که تنها دقایقی از بازی گذشته بود اولین خطرات را روی دروازه حریف ایجاد کردند، خطراتی که سودی برای ایران نداشت، البته با گذشت دقایقی از بازی نه تنها حملات ملی پوشان ایران کمتر نشد که بازیکنان این تیم با بیشتر کردن فشار بازی به دنبال راهی برای باز کردن دروازه حریف بودند، آنها بارها با استفاده از بازیکنان تکنیکی خود از چپ و راست راه دروازه حریف را در پیش گرفتند اما هیچ کدام این ها در نهایت کارگر نیفتاد تا چینی ها که بیشتر به دنبال بسته نگه داشتن دروازه خود بودند جان سالم به در ببرند. آنها در این نیمه تنها یک بار توانستند توپ را به گلر ایرانی برسانند و در باقی دقایق بازی حتی در ضدحملات خود نیز ناکام بودند.


در آغاز نیمه دوم نیز ابتدا این بازیکنان ایران بودند که میل دروازه چینی ها کردند و خیلی زود هم توانستند مزد حمله خود را بگیرند و به گل برتری برسند، آنها در ادامه نیز چند بار دیگر تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما در نهایت نتوانستند تعداد گل های خود را بیشتر کنند اما در طرف مقابل چینی ها که خود را بازنده می دیدند بر تعداد حملات خود افزودند و بارها خود را به دروازه ایران رساندند، حملاتی که کم و بیش خطرناک به نظر می رسید اما در نهایت مدافعان و دروازه ایران توانستند آنها را خنثی کنند تا این تیم راهی به دروازه کشورمان پیدا نکند و بازی را با همان یک گل آغاز نیمه دوم به شاگردان کی روش واگذار کنند. 


اکنون تیم ملی کشورمان توانست صدرنشینی خود را به تثبیت برساند و با 17 امتیاز کماکان در بالای جدول رده بندی گروه اول این رقابت ها حضور داشته باشد.

 

اتفاق ویژه:


1. هواداران فوتبال ایران در این بازی هم ورزشگاه آزادی را لبریز کردند البته حضور امروز آنها از جهات مختلفی با دیدارهای قبل متفاوت بود، حضور هواداران فوتبال در دیدار امروز برابر چینی ها، خیلی ها را به یاد سال های قبل و دهه های شصت و هفتاد انداخت چرا که آنها علاوه بر پر کردن تمام راهروها و راه پله ها، دیوارهای طبقه دوم را نیز اشغال کرده بودند. 


2. پیروزی ملی پوشان کشورمان در این دیدار باعث 17 امتیازی آنها شد تا همچنان با 4 امتیاز بیشتر از کره ای ها در صدر جدول حضور داشته باشند، 4 امتیازی که می تواند خیال آنها را بابت بازی های آینده راحت تر کند. 


3. برد یک بر صفر مقابل چینی ها، چهارمین پیروزی یک بر صفر آنها در بازی های مقدماتی جام جهانی محسوب می شد، آنها پیش از این نیز در برابر ازبکستان، کره جنوبی و قطر با یک گل به برتری رسیده بودند.

 

بهترین بازیکن:


در روزی که تیم ملی کشورمان موفق شد بازی هجومی و قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد اغلب بازیکنان موفق شدند وظایف محوله را به خوبی به سرانجام برسانند، مرتضی پورعلی گنجی یکی از بازیکنانی بود که موفق شد بازیکی فوق العاده ای را در خط دفاعی از خود به نمایش بگذارد و سدی در برابر حملات حریف باشد، مهدی طارمی نیز به مانند دیدار قبلی با گل سه امتیازی خود یکی از بهترین بازیکنان زمین بود، البته او می توانست یکی دو بار دیگر نیز دروازه چینی ها را فرو بریزد که این اتفاق نیفتاد. امید ابراهیمی، میلاد محمدی، مسعود شجاعی نیز از بازیکنان خوب دیگر تیم ملی بودند که توانستند در این دیدار بدرخشند.

 

دقایق حساس:


دقیقه 4: اولین حرکت خطرناک این دیدار مطابق انتظار توسط ملی پوشان فوتبال کشورمان صورت گرفت اما تعلل طارمی باعث شد تا تنها یک کرنر نصیب مان شود، کرنری که در نهایت سودی برای ایران نداشت. 


دقیقه 4: ثانیه هایی پس از اولین حمله دیدار، ضد حمله چینی روی دروازه ایران خطرناک بود اما شوت مهاجم این تیم با فاصله ای زیاد از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

دقیقه 7 – یک حرکت دیگر از سوی ملی پوشان کشورمان و این بار ضربه دیدنی و سرضرب گوچی دروازه چینی ها را به خطر انداخت که با واکنش گلر این تیم این توپ هم راهی کرنر شد.

 

 

دقیقه 7 – پس از ارسال این کرنر و طی فعل و انفعالاتی میلاد محمدی با ضربه روپای خود می توانست برای ایران پیام آور شادی باشد اما این ضربه وی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. 


دقیقه 8 – ضربه ایستگاهی ارسالی شجاعی در حالی که می توانست برای حریف خطرساز شود با نرسیدن مهاجمان به این توپ، از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 16 – پس از دقایقی یک ضربه دیگر از ملی پوشان کشورمان بازهم هیجان را به هواداران تزریق کرد و این بار پاس به عقب زیبای طارمی که با سر نواخته شد توپ را برای ضربه زنی گوچی مهیا کرد اما ضربه گوچی راهی به دروازه سرخ پوشان نیافت.

 

دقیقه 20 – این شوت دیدنی جهانبخش می توانست اولین گل را برای تیم ملی کشورمان به همراه داشته باشد اما باز هم این اتفاق نیفتاد تا ضربه زیبای این بازیکن با سابیدن به تور بالای دروازه راهی بیرون شود.

 

 

دقیقه 29 – یک حمله دیگر از جناح چپ فرصت خوبی را برای گلزنی طارمی مهیا کرد اما ضربه چرخشی این بازیکن نیز راهی به دروازه نیافت. 


دقیقه 35 – باز هم مهدی طارمی نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و در حالیکه این بار بیش از هر زمان دیگری به گلزنی نزدیک بود ضربه خود رابه سوی دروازه حریف زد اما دروازه بان چینی مرد اول این دوئل بود.

 

دقیقه 37 – یک حرکت دیگر و ارسال توپ به جناح چپ این بار محمدی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه به موقع این بازیکن نیز توسط گلر چینی به کرنر فرستاده شد. 


دقیقه 39 – ارسال بلند چینی ها از روی ضربه ایستگاهی برای اولین بار توپ را به بیرانود رساند و این دروازه بان با مشت خود توپ را محوطه خطر دور کرد.

 

دقیقه 41 – حرکت دیدنی جهانبخش یک موقعیت خوب دیگر برای ایران به وجود آورد اما شجاعی نتوانست پاس خوب این بازیکن را تبدیل به گل کند و بازهم گلر چینی نقطه کرنر را به ایرانی ها نشان داد. 


دقیقه 42 – ارسال جهانبخش از روی نقطه کرنر با ضربه آکروباتیک و دیدنی طارمی دروازه چینی ها را به شدت به خطر انداخت اما توپ این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 54 – ضربه کاشته بازیکنان ایران به راحتی توسط گلر چینی مهار شد.


دقیقه 56 – ضربه ایستگاه چینی ها که در موقعیت خطرناکی نصیب این تیم شد با شوت هوانگ بوئن و با فاصله کمی از بالای دروازه ایران به بیرون رفت. 


دقیقه 64 – یک بار چینی ها خود را به دروازه ایران نزدیک کردند و این بار نیز با یک ضربه ایستگاهی و پس از آن یک ضربه سر دروازه بیرانوند را به خطر انداختند اما این توپ نیز با فاصله کمی از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.

 

دقیقه 78 - چینی ها که به دنبال باز کردن دروازه ایران هستند بازهم خود را در موقعیت گلزنی قرار دادند، آنها در این دقیقه از روی ارسال کرنر و ضربه سر دروازه ایران با خطر مواجه ساختند اما این توپ نیز از کنار دروازه به بیرون رفت. 


دقیقه 79 – ارسال خطرناک چینی ها از کناره سمت راست با واکنش دیدنی بیرانوند راهی کرنر شد.

 

دقیقه 86 – ارسال شجاعی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر آزمون دروازه چینی ها را به شدت به خطر انداخت اما سودی برای ایران نداشت.


دقیقه 90 – ارسال دیگری از سوی چینی روی دروازه ایران با مهار به موقع بیرانوند روبرو شد


ترکیب اصلی بازی ایران مقابل چین


یازده بازیکن ابتدایی ایران برای دیدار برابر چین از سوی کارلوس کی روش معرفی شدند.


به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برابر چین یازده بازیکن منتخب خود را معرفی کرد. به این ترتیب تیم ملی ایران برابر شاگردان لیپی با ترکیبعلیرضا بیرانوند – مرتضی پورعلی گنجی – پژمان منتظری – وریا غفوری – میلاد محمدی – سعید عزت اللهی - امید ابراهیمی– مسعود شجاعی- علیرضا جهانبخش – مهدی طارمی – رضا قوچان نژاد به میدان می رود.

به این ترتیب در این دیدار مسعود شجاعی که جانشین احسان حاج صفی شده، بازوبند کاپیتانی را بازو خواهد بست. همچنین امید ابراهیمی و رضا قوچان نژاد نیز در این بازی جانشین سردار آزمون و کریم انصاری فر شده اند تا تیم ملی با 3 تغییر نسبت به دیدار با قطر به مصاف شاگردان لیپی برود.

امید ابراهیمی در این بازی شرح وظایفی مشابه احسان حاج صفی خواهد داشت و مسعود شجاعی نیز یک خط جلوتر از سایر هافبک ها جانشین سردار آزمون است. آخرین تغییر کی روش برای این بازی حضور رضا قوچان نژاد است که جانشین کریم انصاری فرد در نوک پیکان خط حمله تیم ملی ایران شده است.


پیش بازی ایران و چین


به گزارش طرفداری؛ تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در تهران میزبان تیم ملی چین خواهد بود.

ایران - چین
سه شنبه 8 فروردین؛ ورزشگاه آزادی - ساعت 16:30
داور: محمدتقی از سنگاپور 

 

شرایط دو تیم فوتبال ایران و چین

نتیجه بازی فوتبال ایران و چین 8 فروردین + فیلم

تیم ملی ایران در حالی به بازی با چین رسیده است که با اقتدار کامل و اختلافی خوب نسبت به سایر رقبا در صدر جدول گروه خود قرار دارد. کسب 4 برد طی 6 بازی نشان دهنده این است که تیم ملی ایران مسیر خود در این رقابت ها را به خوبی پیدا کرده است. هرچند زدن تنها 5 گل در 6 بازی آمار چندان قابل قبولی در خط حمله نیست اما در سوی دیگر عملکرد فوق العاده شاگردان کی روش در فاز دفاعی نقطه اتکا ایران به حساب می رود. تیم ملی ایران فردا بدون محروم و مصدوم و با تیم کامل خود برابر چین به میدان خواهد رفت.

بازی ایران چین ( 8 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی

در سوی مقابل تیم ملی چین قرار دارد که پس از روی کار آمدن مارچلو لیپی شرایط متفاوتی را تجربه می کند. چین که در 4 دیدار ابتدایی خود فقط 1 امتیاز کسب کرده بود اکنون طی دو دیدار اخیر خود زیر نظر لیپی موفق به کسب 4 امتیاز شده است و گلی نیز دریافت نکرده است. تک گل یو دابائو در برابر کره جنوبی رویای صعود به جام جهانی را همچنان برای چین زنده نگه داشته است و آنها امیدوار هستند تا با کسب امتیاز در دیدار مقابل ایران همچنان به روزهای آینده امیدوار باشند.
تقابل های پیشین

پخش زنده بازی ایران و چین 8 فروردین

دو تیم ایران و چین تا کنون 23 بار به مصاف هم رفته اند که از این تعداد بازی 13 برد برای ایران، 6 برد برای چین و 4 بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است.

نتیجه و فیلم بازی فوتبال ایران و چین مقدماتی جام جهانی

انتهای پیام/

نتیجه بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | دانلود فیلم گلها و خلاصه امروز

منبع: ورزش 3، طرفداری

نتیجه بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | دانلود فیلم گلها و خلاصه امروز

 

-------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی ایران - چین 0
-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی امروز ایران 1-0 چین 8 فروردین 96
-------------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلهای بازی امروز ایران و چین 8 فروردین 96 
دانلود فیلم گل مهدی طارمی به چین 8 فروردین 96 / دقیقه 46
-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی امروز ایران و چین 8 فروردین 96

دانلود فیلم کنفرانس کی روش قبل بازی ایران و چین

دانلود فیلم اوج هماهنگی میان رضائیان و بیرانوند در بازی

دانلود فیلم قیچی برگردون خارق العاده طارمی که گل نشد

-------------------------------------------------------------
جدول رده بندی مقدماتی جام جهانی 2018 - گروه A

-------------------------------------------------------------

برنامه بازیهای ایران در مقدماتی جام جهانی 2018

-------------------------------------------------------------


ایران 1 – چین 0 ؛ بوی خوش صعود در بهار

ملی پوشان فوتبال ایران توانستند با ارائه یک بازی هجومی و زیبا چینی ها را با شکست مواجه سازند و صدرنشینی خود را با 17 امتیاز به تثبیت برسانند.


به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان فوتبال ایران موفق شدند با یک بازی خوب دیگر خود را به جام جهانی نزدیک کنند، آنها پس از پیروزی برابر قطری ها در دیدار امروز برابر چین نیز با یک گل به پیروزی رسیدند تا اکنون 17 امتیازی شوند و با 4 امتیاز اختلاف نسبت به کره ای ها در صدر جدول بدرخشند و خود را به جام جهانی نزدیک تر ببینند.

 

هفته هفتم رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، ورزشگاه آزادی تهران، سه شنبه 08/01/96 ساعت 16:30

داور: محمد تاکی(سنگاپور)                 

کمک ها: لی زیلیانگ و رونی کوه مین کیات (سنگاپور) 

 

 

اخطار:


سعید عزت اللهی(38) -مسعود شجاعی(39)- علیرضا جهانبخش(63) از ایران

هونگ بو(81) از چین

 

تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، وریا غفوری (79 رامین رضاییان)، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی، مسعود شجاعی، علیرضا جهانبخش(88 وحید امیری)، مهدی طارمی و رضا قوچان نژاد(71 سردار آزمون)
سرمربی: کارلوس کی روش

 

 

تیم ملی چین:

ژنگ چنگ، می فانگ، جیانگ ژیپنگ، ژانگ لینپنگ، ژانگ ژی ژه(46 هوانگ بوان)، فنگ ژیائوتینگ، ژانگ یانگ(46 لی وو)، ژانگ ژی، ووی ژی(48 این هونگ بو)، گائو لین و یو دابائو

سرمربی: مارچلو لیپی

 

شرح گل: 


ایران 1 چین 0 (دقیقه 46، مهدی طارمی): اولین حرکت ملی پوشان کشورمان در نیمه دوم یک گل برای آنها به همراه داشت و باز هم مهدی طارمی در متن این گل قرار داشت. ارسال بلند ملی پوشان ایران با ضربه سر ناقص شجاعی به طارمی رسید و او نیز با ضربه ای روپا برای اولین بار دروازه چینی ها را باز کرد.

 

 

شرح بازی


ملی پوشان فوتبال کشورمان موفق شدند با ارائه یک بازی هجومی و تنها گلی که در ابتدای نیمه دوم به ثمر رساندند از پس حریف خود بگذرند و خود را 17 امتیازی کنند. 


همانطور که قابل پیش بینی بود بازی با حملات ایران آغاز شد و در حالی که تنها دقایقی از بازی گذشته بود اولین خطرات را روی دروازه حریف ایجاد کردند، خطراتی که سودی برای ایران نداشت، البته با گذشت دقایقی از بازی نه تنها حملات ملی پوشان ایران کمتر نشد که بازیکنان این تیم با بیشتر کردن فشار بازی به دنبال راهی برای باز کردن دروازه حریف بودند، آنها بارها با استفاده از بازیکنان تکنیکی خود از چپ و راست راه دروازه حریف را در پیش گرفتند اما هیچ کدام این ها در نهایت کارگر نیفتاد تا چینی ها که بیشتر به دنبال بسته نگه داشتن دروازه خود بودند جان سالم به در ببرند. آنها در این نیمه تنها یک بار توانستند توپ را به گلر ایرانی برسانند و در باقی دقایق بازی حتی در ضدحملات خود نیز ناکام بودند.


در آغاز نیمه دوم نیز ابتدا این بازیکنان ایران بودند که میل دروازه چینی ها کردند و خیلی زود هم توانستند مزد حمله خود را بگیرند و به گل برتری برسند، آنها در ادامه نیز چند بار دیگر تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما در نهایت نتوانستند تعداد گل های خود را بیشتر کنند اما در طرف مقابل چینی ها که خود را بازنده می دیدند بر تعداد حملات خود افزودند و بارها خود را به دروازه ایران رساندند، حملاتی که کم و بیش خطرناک به نظر می رسید اما در نهایت مدافعان و دروازه ایران توانستند آنها را خنثی کنند تا این تیم راهی به دروازه کشورمان پیدا نکند و بازی را با همان یک گل آغاز نیمه دوم به شاگردان کی روش واگذار کنند. 


اکنون تیم ملی کشورمان توانست صدرنشینی خود را به تثبیت برساند و با 17 امتیاز کماکان در بالای جدول رده بندی گروه اول این رقابت ها حضور داشته باشد.

 

اتفاق ویژه:


1. هواداران فوتبال ایران در این بازی هم ورزشگاه آزادی را لبریز کردند البته حضور امروز آنها از جهات مختلفی با دیدارهای قبل متفاوت بود، حضور هواداران فوتبال در دیدار امروز برابر چینی ها، خیلی ها را به یاد سال های قبل و دهه های شصت و هفتاد انداخت چرا که آنها علاوه بر پر کردن تمام راهروها و راه پله ها، دیوارهای طبقه دوم را نیز اشغال کرده بودند. 


2. پیروزی ملی پوشان کشورمان در این دیدار باعث 17 امتیازی آنها شد تا همچنان با 4 امتیاز بیشتر از کره ای ها در صدر جدول حضور داشته باشند، 4 امتیازی که می تواند خیال آنها را بابت بازی های آینده راحت تر کند. 


3. برد یک بر صفر مقابل چینی ها، چهارمین پیروزی یک بر صفر آنها در بازی های مقدماتی جام جهانی محسوب می شد، آنها پیش از این نیز در برابر ازبکستان، کره جنوبی و قطر با یک گل به برتری رسیده بودند.

 

بهترین بازیکن:


در روزی که تیم ملی کشورمان موفق شد بازی هجومی و قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد اغلب بازیکنان موفق شدند وظایف محوله را به خوبی به سرانجام برسانند، مرتضی پورعلی گنجی یکی از بازیکنانی بود که موفق شد بازیکی فوق العاده ای را در خط دفاعی از خود به نمایش بگذارد و سدی در برابر حملات حریف باشد، مهدی طارمی نیز به مانند دیدار قبلی با گل سه امتیازی خود یکی از بهترین بازیکنان زمین بود، البته او می توانست یکی دو بار دیگر نیز دروازه چینی ها را فرو بریزد که این اتفاق نیفتاد. امید ابراهیمی، میلاد محمدی، مسعود شجاعی نیز از بازیکنان خوب دیگر تیم ملی بودند که توانستند در این دیدار بدرخشند.

 

دقایق حساس:


دقیقه 4: اولین حرکت خطرناک این دیدار مطابق انتظار توسط ملی پوشان فوتبال کشورمان صورت گرفت اما تعلل طارمی باعث شد تا تنها یک کرنر نصیب مان شود، کرنری که در نهایت سودی برای ایران نداشت. 


دقیقه 4: ثانیه هایی پس از اولین حمله دیدار، ضد حمله چینی روی دروازه ایران خطرناک بود اما شوت مهاجم این تیم با فاصله ای زیاد از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

دقیقه 7 – یک حرکت دیگر از سوی ملی پوشان کشورمان و این بار ضربه دیدنی و سرضرب گوچی دروازه چینی ها را به خطر انداخت که با واکنش گلر این تیم این توپ هم راهی کرنر شد.

 

 

دقیقه 7 – پس از ارسال این کرنر و طی فعل و انفعالاتی میلاد محمدی با ضربه روپای خود می توانست برای ایران پیام آور شادی باشد اما این ضربه وی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. 


دقیقه 8 – ضربه ایستگاهی ارسالی شجاعی در حالی که می توانست برای حریف خطرساز شود با نرسیدن مهاجمان به این توپ، از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 16 – پس از دقایقی یک ضربه دیگر از ملی پوشان کشورمان بازهم هیجان را به هواداران تزریق کرد و این بار پاس به عقب زیبای طارمی که با سر نواخته شد توپ را برای ضربه زنی گوچی مهیا کرد اما ضربه گوچی راهی به دروازه سرخ پوشان نیافت.

 

دقیقه 20 – این شوت دیدنی جهانبخش می توانست اولین گل را برای تیم ملی کشورمان به همراه داشته باشد اما باز هم این اتفاق نیفتاد تا ضربه زیبای این بازیکن با سابیدن به تور بالای دروازه راهی بیرون شود.

 

 

دقیقه 29 – یک حمله دیگر از جناح چپ فرصت خوبی را برای گلزنی طارمی مهیا کرد اما ضربه چرخشی این بازیکن نیز راهی به دروازه نیافت. 


دقیقه 35 – باز هم مهدی طارمی نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و در حالیکه این بار بیش از هر زمان دیگری به گلزنی نزدیک بود ضربه خود رابه سوی دروازه حریف زد اما دروازه بان چینی مرد اول این دوئل بود.

 

دقیقه 37 – یک حرکت دیگر و ارسال توپ به جناح چپ این بار محمدی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه به موقع این بازیکن نیز توسط گلر چینی به کرنر فرستاده شد. 


دقیقه 39 – ارسال بلند چینی ها از روی ضربه ایستگاهی برای اولین بار توپ را به بیرانود رساند و این دروازه بان با مشت خود توپ را محوطه خطر دور کرد.

 

دقیقه 41 – حرکت دیدنی جهانبخش یک موقعیت خوب دیگر برای ایران به وجود آورد اما شجاعی نتوانست پاس خوب این بازیکن را تبدیل به گل کند و بازهم گلر چینی نقطه کرنر را به ایرانی ها نشان داد. 


دقیقه 42 – ارسال جهانبخش از روی نقطه کرنر با ضربه آکروباتیک و دیدنی طارمی دروازه چینی ها را به شدت به خطر انداخت اما توپ این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 54 – ضربه کاشته بازیکنان ایران به راحتی توسط گلر چینی مهار شد.


دقیقه 56 – ضربه ایستگاه چینی ها که در موقعیت خطرناکی نصیب این تیم شد با شوت هوانگ بوئن و با فاصله کمی از بالای دروازه ایران به بیرون رفت. 


دقیقه 64 – یک بار چینی ها خود را به دروازه ایران نزدیک کردند و این بار نیز با یک ضربه ایستگاهی و پس از آن یک ضربه سر دروازه بیرانوند را به خطر انداختند اما این توپ نیز با فاصله کمی از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.

 

دقیقه 78 - چینی ها که به دنبال باز کردن دروازه ایران هستند بازهم خود را در موقعیت گلزنی قرار دادند، آنها در این دقیقه از روی ارسال کرنر و ضربه سر دروازه ایران با خطر مواجه ساختند اما این توپ نیز از کنار دروازه به بیرون رفت. 


دقیقه 79 – ارسال خطرناک چینی ها از کناره سمت راست با واکنش دیدنی بیرانوند راهی کرنر شد.

 

دقیقه 86 – ارسال شجاعی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر آزمون دروازه چینی ها را به شدت به خطر انداخت اما سودی برای ایران نداشت.


دقیقه 90 – ارسال دیگری از سوی چینی روی دروازه ایران با مهار به موقع بیرانوند روبرو شد


ترکیب اصلی بازی ایران مقابل چین


یازده بازیکن ابتدایی ایران برای دیدار برابر چین از سوی کارلوس کی روش معرفی شدند.


به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برابر چین یازده بازیکن منتخب خود را معرفی کرد. به این ترتیب تیم ملی ایران برابر شاگردان لیپی با ترکیبعلیرضا بیرانوند – مرتضی پورعلی گنجی – پژمان منتظری – وریا غفوری – میلاد محمدی – سعید عزت اللهی - امید ابراهیمی– مسعود شجاعی- علیرضا جهانبخش – مهدی طارمی – رضا قوچان نژاد به میدان می رود.

به این ترتیب در این دیدار مسعود شجاعی که جانشین احسان حاج صفی شده، بازوبند کاپیتانی را بازو خواهد بست. همچنین امید ابراهیمی و رضا قوچان نژاد نیز در این بازی جانشین سردار آزمون و کریم انصاری فر شده اند تا تیم ملی با 3 تغییر نسبت به دیدار با قطر به مصاف شاگردان لیپی برود.

امید ابراهیمی در این بازی شرح وظایفی مشابه احسان حاج صفی خواهد داشت و مسعود شجاعی نیز یک خط جلوتر از سایر هافبک ها جانشین سردار آزمون است. آخرین تغییر کی روش برای این بازی حضور رضا قوچان نژاد است که جانشین کریم انصاری فرد در نوک پیکان خط حمله تیم ملی ایران شده است.


پیش بازی ایران و چین


به گزارش طرفداری؛ تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در تهران میزبان تیم ملی چین خواهد بود.

ایران - چین
سه شنبه 8 فروردین؛ ورزشگاه آزادی - ساعت 16:30
داور: محمدتقی از سنگاپور 

 

شرایط دو تیم فوتبال ایران و چین

نتیجه بازی فوتبال ایران و چین 8 فروردین + فیلم

تیم ملی ایران در حالی به بازی با چین رسیده است که با اقتدار کامل و اختلافی خوب نسبت به سایر رقبا در صدر جدول گروه خود قرار دارد. کسب 4 برد طی 6 بازی نشان دهنده این است که تیم ملی ایران مسیر خود در این رقابت ها را به خوبی پیدا کرده است. هرچند زدن تنها 5 گل در 6 بازی آمار چندان قابل قبولی در خط حمله نیست اما در سوی دیگر عملکرد فوق العاده شاگردان کی روش در فاز دفاعی نقطه اتکا ایران به حساب می رود. تیم ملی ایران فردا بدون محروم و مصدوم و با تیم کامل خود برابر چین به میدان خواهد رفت.

بازی ایران چین ( 8 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی

در سوی مقابل تیم ملی چین قرار دارد که پس از روی کار آمدن مارچلو لیپی شرایط متفاوتی را تجربه می کند. چین که در 4 دیدار ابتدایی خود فقط 1 امتیاز کسب کرده بود اکنون طی دو دیدار اخیر خود زیر نظر لیپی موفق به کسب 4 امتیاز شده است و گلی نیز دریافت نکرده است. تک گل یو دابائو در برابر کره جنوبی رویای صعود به جام جهانی را همچنان برای چین زنده نگه داشته است و آنها امیدوار هستند تا با کسب امتیاز در دیدار مقابل ایران همچنان به روزهای آینده امیدوار باشند.
تقابل های پیشین

پخش زنده بازی ایران و چین 8 فروردین

دو تیم ایران و چین تا کنون 23 بار به مصاف هم رفته اند که از این تعداد بازی 13 برد برای ایران، 6 برد برای چین و 4 بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است.

نتیجه و فیلم بازی فوتبال ایران و چین مقدماتی جام جهانی

انتهای پیام/

نتیجه بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | دانلود فیلم گلها و خلاصه امروز

منبع: ورزش 3، طرفداری

ترکیب احتمالی چین مقابل ایران 8 فروردین 96

امیر بازدید : 459 سه شنبه 08 فروردين 1396 نظرات ()

ترکیب احتمالی چین مقابل ایران 8 فروردین 96

ترکیب احتمالی چین مقابل ایران 8 فروردین 96

 

 

 

ترکیب 11 نفره چین برای مقابله با ایران

ورزش سه: تیم ملی چین که در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر کره جنوبی به پیروزی رسیده است، با روحیه ای مضاعف به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت و امیدوار پای به ورزشگاه آزادی گذاشته است.

 بعد از پیروزی برابر کره، تیم ملی چین یک جلسه تمرینی در شانگهای برگزار کرد و بعد از آن از فرودگاه این شهر عازم آلماتی و بعد از آن تهران شد. بدون احتساب زمان توقف، بازیکنان تیم ملی چین پروازی 9 ساعته را پشت سر گذاشته اند. 

در تمریناتی که در تهران پیگیری شد، هدف اصلی بازیابی شرایط فیزیکی بازیکنان بود زیرا بیشتر ترکیب اصلی برابر کره مقابل ایران نیز به میدان خواهند رفت و در روزهای گذشته، تمام بازیکنان در تمرینات تکنیکی و تاکتیکی حضور فعالی دارند. 

با توجه به آنچه از تمرینات مشخص است، در خط دفاعی لیپی علاقمند به ایجاد تغییر نیست اما ممکن است در فاز هجومی اتفاقات جدیدی صورت پذیرد.

در صورت انجام تمرینات ریکاوری به شکل دلخواه، از بین ژائو لین و ژانگ یینگ، حداقل یکی در ترکیب اصلی خط حمله قرار خواهد گرفت. همچنین امکان بازگشت هوانگ بوون به ترکیب اصلی و حضور در خط میانی کنار ژنگ ژی نیز وجود دارد.

همچنین گفتنی است که یک روز قبل از آغاز بازی، فدراسیون فوتبال ایران تماشای این دیدار را رایگان اعلام کرد و انتظار می رود شاهد استادیومی مملو از تماشاگر باشیم و مقاومت در برابر چنین فشاری، بی شک یکی از دغدغه های اصلی بازیکنان تیم ملی چین خواهد بود.
 
نکته جالب، حضور 8 بازیکن در ترکیب اصلی از تیم گوانگژو است که در حال حاضر در رتبه پنجم جدول قرار دارد و هدایت آن را لوییس فیلیپه اسکولاری، سرمربی سابق تیم ملی برزیل بر عهده دارد.
 
ژنگ ژی، هافبک خطرناک تیم ملی چین نیز که در سال 2013 عنوان مرد سال آسیا را از آن خود کرد، از بازیکنان خطرناک چینی ها در دیدار فردا محسوب خواهد شد. ژنگ ژی در سال 2015 نیز به عنوان دومین بازیکن برتر سال آسیا برگزیده شد.
 
ترکیب احتمالی چین مقابل ایران: 

سنگربان: ژینگ چنگ (گوانگژو)

مدافعان: ژیانگ ژیپنگ (گوانگژو)، فنگ ژیائوتینگ (گوانگژو)، می فانگ (گوانگژو)، ژان لین پنگ (گوانگژو)

خط میانی: هوانگ بوون (گوانگژو) ، ژنگ ژی (گوانگژو)

وینگرها: گائو لین (گوانگژو)، هائو ژان مین (شاندونگ)، وانگ یانگ پر (دالیان)

مهاجم نوک: ژانگ یینینگ (ویتسه)


انتهای پیام/

ترکیب احتمالی چین مقابل ایران 8 فروردین 96

منبع: ورزش 3

آیا واقعا بلیط بازی ایران چین رایگان شده است|سه شنبه 8 فروردین

امیر بازدید : 420 دوشنبه 07 فروردين 1396 نظرات ()

آیا واقعا بلیط بازی ایران چین رایگان شده است|سه شنبه 8 فروردین

 

 رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد در مسابقه تیم‌های ایران و چین بلیط فروشی انجام نمی‌شود. 

 تیم ملی ایران برخلاف تمام ادوار قبل این بار با 4 برد و 2 تساوی قاطعانه در صدر جدول گروهی مرحله مقدماتی جام جهانی است و انتظار می‌رود باتوجه به برگزاری سه مسابقه از چهار دیدار باقی مانده در ورزشگاه آزادی، تیم کارلوس کی‌روش برای دومین بار متوالی به موفقیت در این راه برسد.

 


ایران ساعت 16:30 فردا در ورزشگاه آزادی میزبان چین است و باتوجه به اینکه ملی پوشان اختلاف 4 امتیازی با کره جنوبی رده دومی دارند، برد در مسابقه پیش رو می‌تواند تا حدود زیادی راهیابی‌شان به جام جهانی را قطعی کند که به همین منظور فدراسیون فوتبال تصمیمی اتخاذ کرد تا با حمایت هواداران این اتفاق مهم رخ بدهد.


طی روزهای گذشته عنوان شده بود احتمالا تماشای مسابقه ایران و چین رایگان خواهد بود که امروز مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال رسما اعلام کرد در این دیدار بلیط فروشی انجام نمی‌شود تا با حضور هواداران بتوانیم در این دیدار به موفقیت برسیم.


تاج در این گفت‌وگو عنوان کرده است: در حد ظرفیت ورزشگاه آزادی پذیرای هواداران خوب تیم ملی هسیتم و اولویت ما نیز استادیوم مملو از جمعیت است؛ در صورت تکمیل ظرفیت ورزشگاه متعاقبا از طریق رسانه ملی و رسانه‌های گروهی این موضوع اعلام خواهد شد.


تماشای بازی اول ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر تیم قطر نیز رایگان بود ولی در دیدار مقابل کره جنوبی فدراسیون فوتبال ساعاتی مانده به شروع این مسابقه و به دلیل خالی بودن بخشی از ظرفیت استادیوم آزادی تصمیم گرفت بلیط فروشی انجام ندهد.


در بازی خانگی گذشته ایران برابر کره جنوبی به دلیل برگزاری مسابقه در شب عاشورای حسینی تماشاگران با پیراهن و پرچم‌های مشکی رنگ به ورزشگاه آزادی رفتند اما پیش‌بینی می‌شود فردا استادیومی سفید رنگ مقابل چینی‌ها شاهد باشیم.

مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس

امیر بازدید : 531 چهارشنبه 25 اسفند 1395 نظرات ()

مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس

قهرمان بوکس ایران 24 اسفند 95 فوت کرد که دلیل فوت مهدی مهدی پور کشته شدن وی با شلیک گلوله اعلام شده که توسط پلیس کرمانشاه گفته شده است.مهدی مهدی پور

جسد مربی تیم ملی بوکس جوانان در حالی که بر اثر اصابت گلوله در خودرو کشته شده بود کشف شد.

مهدی مهدی پور

مرگ مشکوک مهدی مهدی پور

 

مهدی مهدی پور

معاون اجتماعی پلیس Police استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت:حدود ساعت 9 صبح امروز با پلیس 110 تماسی گرفته شده و مرگ فردی در داخل خودرویی پارک شده گزارش شد.
وی افزود:نیروهای پلیس در داخل این خودرو جسد فردی را پیدا می کنند که بر اثر اصابت گلوله کشته شده و پس از بررسی مدارک شناسایی او، هویت وی به نام مهدی مهدی پور مشخص می شود.
از نظر پلیس مرگ این فرد مشکوک بوده و علت آن در درست بررسی است.
نظر فراموش نشه

برچسب:

مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس,مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد,مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+فیلم,مهدی مهدی پور قهرمان بوکس کشته شد,علت مرگ مهدی مهدی پور,چرا مهدی مهدی پور کشته شد,علت مرگ ناگهانی مهدی مهدی پور

 

 

برخی از نتایج گوگل:

مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس - نمناک namnak.com/مرگ-مشکوک-مهدی-مهدی-پور.p46194 رتبه: ۵ - ‏ نقد ۲ ساعت پیش - مهدی مهدی پور و مهدی مهدی پور درگذشت و علت مرگ مهدی مهدی پور و مهدی مهدی پور با گلوله کشته شد و مرگ مشکوک مهدی مهدی پور در نمناک. قهرمان بوکس ملی با گلوله کشته شده است / پلیس کرمانشاه ... www.rokna.ir/.../252030-قهرمان-بوکس-ملی-با-گلوله-کشته-شده-است-پلیس-کرمان... ۱۷ ساعت پیش - قهرمان بوکس ملی با گلوله کشته شده است / پلیس کرمانشاه اعلام کرد + عکس ... از بررسی مدارک شناسایی او، هویت وی به نام مهدی مهدی پور مشخص می شود. تصاویر برای مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس نتیجه تصویری برای مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس 17 ساعت قبل نتیجه تصویری برای مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس 10 ساعت قبل نتیجه تصویری برای مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس 15 ساعت قبل نتیجه تصویری برای مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس 17 ساعت قبل نتیجه تصویری برای مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس 13 ساعت قبل تصاویر بیشتر برای مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس گزارش تصاویر مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس | فیدگاه feedgah.ir/post/.../مهدی-مهدی-پور-قهرمان-بوکس-با-گلوله-کشته-شد-عکس/ ۱ ساعت پیش - مهدی مهدی پور قهرمان بوکس با گلوله کشته شد+عکس. ... عکس پروفایل چهارشنبه سوری +14 عکس · باشگاه خبرنگاران. چهارشنبه سوری امسال به یاد ... مرگ مهدی مهدی پور ، قهرمان بوکس کشور + علت مرگ ، جزئیات و ... shahrematlab.com › صفحه اصلی › اخبار روز › اخبار حوادث علت مرگ مهدی مهدی پور. مرگ مهدی مهدی پور : قهرمان بوکس ایران 24 اسفند 95 فوت کرد که دلیل فوت مهدی مهدی پور کشته شدن وی با شلیک گلوله اعلام شده که توسط پلیس ... مهدی مهدی پور قهرمان کرمانشاهی و مربی تیم ملی بوکس کشته شد www.estenadnews.ir/.../1500-مهدی-مهدی-پور-قهرمان-کرمانشاهی-و-مربی-تیم-ملی-بوک... ۱۰ ساعت پیش - مهدی مهدی پور قهرمان کرمانشاهی و مربی تیم ملی بوکس کشته شد ... قهرمان سابق و عضو تیم ملی بوکس و مربی تیم ملی بوکس جوانان بر اثر گلوله در یک خودرو فوت کرد ... معاون اجتماعی نیروی انتظامی کرمانشاه در گفتگوی اختصاصی با ... درگذشت مهدی مهدی پور قهرمان بوکس 24 اسفند 95 + قتل مهدی پور bartarina.com › اخبار ۱۴ ساعت پیش - درگذشت مهدی مهدی پور قهرمان بوکس ایران امروز 24 اسفند 95 که دلیل فوت مهدی مهدی پور کشته شدن وی با شلیک گلوله اعلام شده که توسط پلیس کرمانشاه گفته شده است. ... جهت مشاهده پربازدیدترین عکس و فیلم امروز اینجا کلیک کنید. قتل مهدی مهدی پور قهرمان سابق بوکس در کرمانشاه + عکس و ... www.fundel.ir › اخبار ۱۵ ساعت پیش - قتل مهدی مهدی پور قهرمان سابق بوکس در کرمانشاه + عکس و دلیل کشته شدن ... پور قهرمان سابق و ملی پوش بوکس کشور و کرمانشاه بر اثر اصابت گلوله خبر داد. ... و کرمانشاه گفت: در پی تماس مردمی که با سامانه ۱۱۰ گرفته شده است، اعلام ... کشته شدن مهدی پور قهرمان بوکس ایران به ضرب گلوله + عکس ... www.javsaz.ir › اخبار ۱۳ ساعت پیش - فوت مهدی مهدی پور قهرمان بوکس مهدی مهدی پور قهرملن بوکس ایران امروز بیست و ... دلیل فوت مهدی مهدی پور کشته شدن این ورزشکار با شلیک گلوله اعلام شده ... در داخل این خودرو جسد فردی را پیدا میکنند که بر اثر اصابت گلوله کشته شده و ... دانشمندفر: خبر کشته شدن رضا مهدی‌پور اشتباه است/علت فوت ... www.isna.ir/.../دانشمندفر-خبر-کشته-شدن-رضا-مهدی-پور-اشتباه-است-علت-فوت-مهد... ۱ ساعت پیش - دبیر فدراسیون بوکس خبر کشته شدن مربی تیم ملی جوانان بوکس را ... فوت این مربی نیز شلیک گلوله به سمت او اعلام شد که دبیر فدراسیون بوکس آن ... بوکس مهدی مهدی‌پور که یکی از بوکسورهای قهرمان کشور است اعلام کرد. علیرضا دانشمندفر در گفت‌وگو با ایسنا، فرد فوت شده را مهدی مهدی‌پور ..... عکس · مستند · خبری ...

نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95

امیر بازدید : 427 سه شنبه 17 اسفند 1395 نظرات ()

نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95

نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95

 

 

 

نتیجه بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95 , نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند95 , خلاصه بازی های لیگ برتر فوتبال اسفند 95 , دانلود بازی های لیگ برتر فوتبال 95 , دانلود خلاصه بازی سایپا و استقلال , نتیجه بازی سایپا و استقلال 95 , خلاصه بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , گلهای بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , خلاصه بازی های لیگ برتر 95 , نتیجه بازی های لیگ برتر 95 , فیلم بازی لیگ برتر , نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال , خلاصه بازی سایپا و استقلال ,

 

 

 

نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95 nayab95-roz.ewer.ir/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-سایپا-و-استقلال-چهارشنبه-18-اسفند-... ۶ ساعت پیش - بازی استقلال خلاصه نتیجه اسفند سایپا خلاصه بازی بازی سایپا استقلال چهارشنبه بازی سایپا گلهای بازی نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال ... نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95 www.patogh95.ir/نتیجه-و-خلاصه-بازی-سایپا-و-استقلال-چهارشنبه-18-اسفند-95.html ۶ ساعت پیش - نتیجه بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند ... نتيجه و خلاصه بازي سايپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95 - ... scikurdetg.rozblog.com/.../نتيجه-و-خلاصه-بازي-سايپا-و-استقلال-چهارشنبه-18-اسف... ۲۸ دقیقه پیش - نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95 1 ساعت قبل ... بازی استقلال خلاصه نتیجه اسفند سایپا خلاصه بازی بازی سایپا ... نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95 - ... iraniax.ir › اخبار روز ۷ ساعت پیش - نتیجه بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی سایپا و استقلال 18 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند ... ورزش سه‌ :: صفحه اصلی www.varzesh3.com/ مهاجم استقلال ادعا می کند که تا حالا هم اگر بازیکنان این تیم با وجود مشکلات مالی صحبتی انجام نداده اند به ... بازی مرموز سرمربی تیم ملی (گزارش +عکس) ..... رضائیان(پرسپولیس) • علی علیپور(پرسپولیس) • ایوب کلانتری(سایپا) • میلاد جهانی(صنعت نفت آبادان) ... چهارشنبه 18 اسفند 1395 .... خلاصه بازی فجر سپاسی 0-0 بادران تهران. شما از این صفحه 4 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 2/18/17 استقلال تهران :: ورزش سه www.varzesh3.com/team/استقلال اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم استقلال. ... لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/12/18. سایپا. استقلال. لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/12/23. استقلال. لوکوموتیو تاشکند .... خلاصه بازی استقلال 1-1 سیاه جامگان · گل امید ابراهیمی؛ استقلال ... نتیجه و خلاصه بازی دورتموند و بنفیکا چهارشنبه 18 اسفند 95 iruniha.xyz/search/?q=نتیجه+و+خلاصه+بازی+دورتموند...چهارشنبه+18+اسفند+95 نتيجه و خلاصه بازي دورتموند و بنفيکا چهارشنبه 18 اسفند 95 بازي دورتموند و بنفيکا ... نتیجه و خلاصه بازی استقلال و سیاه جامگان شنبه 14 اسفند 95 ... و سایپا جمعه 13 اسفند 95 نتيجه و خلاصه بازي تراکتورسازی و سایپا - لیگ برتر 95 دانلود ... نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان ... iruniha.xyz/news/43733 ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دیدار دو تیم سایپا و استقلال در هفته 24 لیگ برتر 95 ... نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی ... و گسترش فولاد دوشنبه 4 بهمن 95 نتیجه و خلاصه بازی فولاد و پرسپولیس چهارشنبه 29 دی 95 ... نتیجه و خلاصه بازی سایپا و استقلال چهارشنبه 18 اسفند 95 بازی سایپا و استقلال ... نتیجه و خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس یکشنبه 24 بهمن 95 nayab95-rzb.blogreader.biz/page-468858.html ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه و خلاصه بازی ماشین سازی تبریز و استقلال چهارشنبه 13 بهمن 95 - فیلم · نتیجه و ... دانلود گلهای بازی پرسپولیس و سایپا - لیگ برتر95 - جمعه 24 دی 95 · نتیجه و ... نتیجه و خلاصه بازی پدیده و پرسپولیس پنجشنبه 18 آذر 95. نتیجه خلاصه بازی ماشین سازی تبریز استقلال چهارشنبه 13 ... www.lox-download.ir/.../نتیجه...خلاصه+بازی...استقلال+چهارشنبه...95+/-+فیلم.htm... ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بازي ماشين سازي تبريز و استقلال چهارشنبه 13 بهمن 95 نتيجه و ... نتیجه و خلاصه بازی سایپا و فولاد پنجشنبه 14 بهمن 95 ..... برچسب ها:دانلود خلاصه بازي پرسپولیس گسترش-هفته 18 لیگ برتر-دانلود خلاصه بازي پرسپولیس 1-0 ...

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان پنجشنبه 19 اسفند 95

امیر بازدید : 564 سه شنبه 17 اسفند 1395 نظرات ()

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان پنجشنبه 19 اسفند 95

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان پنجشنبه 19 اسفند 95

 

 

 

 

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان پنجشنبه 19 اسفند 95 , نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان پنجشنبه 19 اسفند95 , خلاصه بازی های لیگ برتر فوتبال اسفند 95 , دانلود بازی های لیگ برتر فوتبال 95 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان , نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 95 , خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , گلهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , خلاصه بازی های لیگ برتر 95 , نتیجه بازی های لیگ برتر 95 , فیلم بازی لیگ برتر , نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان , خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان ,

 

 

 

 

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان ... nayab95.rozblog.com/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-پن... ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی ... نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان ... www.patogh95.ir/نتیجه-و-خلاصه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-پنجشنبه-... ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی ... نتیجه و خلاصه بازی ذوب آهن و نفت تهران پنجشنبه 19 اسفند 95 نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان ... nayab95-roz.ewer.ir/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-پنج... ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 19 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی ... استقلال خوزستان :: ورزش سه www.varzesh3.com/team/استقلال-خوزستان اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم استقلال خوزستان. ... 1, پرسپولیس, 23, 53 .... 1395/12/19 .... خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-0 ماشین‌سازی‌تبریز. پرسپولیس تهران :: ورزش سه www.varzesh3.com/team/پرسپولیس اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. ... 5, استقلال خوزستان, 23, 32. 6, پیکان, 23, 32 .... 1395/12/19 .... خلاصه بازی نفت تهران 0-2 پرسپولیس. نتیجه و خلاصه بازی ذوب آهن و استقلال پنجشنبه 28 بهمن 95 :: ... sun2fun.blog.ir/1395/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-ذوب-آهن-و-استقلال-پنجشنبه-28-بهمن-... ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود گلهای بازی استقلال و السد سه شنبه 19 بهمن 95. نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و پدیده پنجشنبه 14 بهمن 95. نتیجه و خلاصه بازی ... نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 26 شهریور 95. مطالب مرتبط با تیم ... نتیجه و خلاصه بازی ذوب آهن و نفت تهران پنجشنبه 19 اسفند 95 iruniha.xyz/news/43734 ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی ذوب آهن و نفت تهران 19 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی ذوب آهن و ... تهران و استقلال خوزستان شنبه 9 بهمن 95 نتیجه و خلاصه بازی سپاهان و ... نتیجه و خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس یکشنبه 24 بهمن 95 nayab95-rzb.blogreader.biz/page-468858.html ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود گلهای بازی استقلال و السد سه شنبه 19 بهمن 95 · نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و پدیده پنجشنبه 14 بهمن 95 · نتیجه و خلاصه بازی ... نتیجه و خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس یکشنبه 24 بهمن ... weblog24.net/blog/golchin96/1842329 بازی استقلال و السد 19 بهمن 95 - خلاصه و نتیجه · گلهای بازی استقلال و السد 19 بهمن 95 · نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و پدیده پنجشنبه 14 بهمن 95. نتیجه و خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس یکشنبه 24 بهمن ... patogh95.weblogyad.xyz/page-383763 ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بازی استقلال و السد 19 بهمن 95 - خلاصه و نتیجه · گلهای بازی ... 19 بهمن 95 · نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و پدیده پنجشنبه 14 بهمن 95.

خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95

امیر بازدید : 521 یکشنبه 01 اسفند 1395 نظرات ()

خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95

خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95

نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95

 

 

نتیجه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95 , نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند95 , خلاصه بازی های لیگ قهرمانان آسیا اسفند 95 , دانلود بازی های لیگ قهرمانان آسیا 95 , دانلود خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان , نتیجه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 95 , خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , گلهای بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , خلاصه بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2017 , نتیجه بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2017 , فیلم بازی لیگ قهرمانان آسیا , نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان , خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان , 

 

 

 

بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95 ... weblog24.net/blog/patogh95/1915117 ۲ ساعت پیش - پست ' بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95 + خلاصه و ' به صورت خودکار از وبلاگ منبع آن دریافت و با ذکر منبع نمایش داده ... خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 ... nayab95.rozblog.com/.../خلاصه-بازی-استقلال-خوزستان-و-الفتح-عربستان-دوشنبه-... ۴ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی ... خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 ... rasane241.com/.../خلاصه+بازی+استقلال+خوزستان+و+الفتح+عربستان+دوشنبه+2+ا... با پایان دیدارهای پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و تیم های صعود کننده به مرحله نهایی این مسابقات، برنامه زمان‌بندی کامل این مسابقات مشخص شد.به گزارش وب سایت نود و به ... ورزش سه‌ :: صفحه اصلی www.varzesh3.com/ عربستان; 2 - 1; عراق. ژاپن; 2 - 0 ... خلاصه والیبال شهرداری ارومیه 3-2 کاله مازندران · شانزدهمی بانوان ... اهتزاز پرچم ایران در محل بازی‌های زمستانی · اخرین آرای ... دوشنبه 1395/12/02 ساعت: 14:30 لیگ قهرمانان آسیا : استقلال خوزستان - الفتح عربستان شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 2/19/17 نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان ... nayab95.rzb.blogta.ir/post507551.html ۱ روز پیش - نتیجه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان 2 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی ... خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 ... weblogyab.gdn/data/patogh95/392497 ۱۳ ساعت پیش - خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95 از وب سایت مرجع آن بازنشر شده است. با توجه به جمع آوری خودکار اطلاعات از سطح ... نتیجه و خلاصه بازی الاهلی امارات و استقلال دوشنبه 2 اسفند 95 nayab95.rzb.emeg.ir/post18838.html نتیجه بازی الاهلی امارات و استقلال 2 اسفند 95 , دانلود خلاصه بازی الاهلی امارات و ... نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه 2 اسفند 95 · دانلود ... نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان ... vagnews.ir/news/293004 ۱ روز پیش - نتیجه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان ۲ اسفند ۹۵ , دانلود خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان ۲ اسفند ۹۵ , دانلود گلهای بازی ... نتیجه و خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان ... www.baharfun.ir/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-استقلال-خوزستان-و-الفتح-عربستان-دوش... ۱ روز پیش - دیدار دو استقلال خوزستان و الفتح عربستان از گروه B لیگ قهرمانان آسیا تاریخ برگزاری بازی: دوشنبه 2 اسفند 95 - ساعت 14:30 ترکیب… خلاصه بازی استقلال خوزستان و الفتح عربستان دوشنبه ۲ ... ratepost.ir/خلاصه-بازی-استقلال-خوزستان-و-الفتح-عرب/5032 ۱۳ ساعت پیش - Feb 7, 2017 – الفتح با این برد حریف استقلال خوزستان در گروه B لیگ قهرمانان آسیا شد. در این گروه … برنامه بازی های استقلال تهران: دور رفت: …

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آمار سایت
 • کل مطالب : 511
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 494
 • آی پی امروز : 54
 • آی پی دیروز : 93
 • بازدید امروز : 234
 • باردید دیروز : 477
 • گوگل امروز : 14
 • گوگل دیروز : 25
 • بازدید هفته : 1,062
 • بازدید ماه : 7,238
 • بازدید سال : 86,962
 • بازدید کلی : 1,093,062